درباره ما

فروشگاه احمد اتیلن

فروشگاه پلی اتیلن احر ابتدا هدف بر پایه تمرکز بر کاربردهای رو به رشد انواع ترموپلاستیک ها و علم به این موفروشگاه تمام تلاش خود را برای خلق ارزش و افزایش سمدضوع که پلی اتیلن امروزه یکی از مطرح ترین مواد اولیه در ساخت لوله های انتقال آب، فاضلاب و مصارفآغاز نمود. دود آوری از طریق مرتفع ساختن نیاز بازار و ایجاد روابط بلند مدت با مشتریان به کار گرفته ا صنعتی به حساب می آید، پایه گذاری گردید. سپس فروشگاه پلی اتیلن احمدی با توجه به ویژگی های منحصربفرد پلی اتیلن مقاومت در برابر خوردگی، وزن کم، انعطاف پذیری قابل ملاحظه در مسیر فروش این نوع محصول با در نظر گرفتن اینکه راه حلی مقرون به صرفه و قابل اطمینان برای مصارف گسترده امروزی در بازار می باشد، گام برداشت.
امروزه فروش از پیچیده ترین و بلکه چالش برانگیز ترین مباحث کسب و کار است، طی دو دهه گذشته این ی از سال 1381 به عنوان فروشنده سبد محصولات شرکت پلی ران فعالیت
خود را ست .
کیفیت فروش میزان خشنودی و ماندگاری مشتریان را سبب می‌شود و کمیت فروش میزان اقلام و ارقام فروش را بالا می‌برد .فروشگاه پلی اتیلن احمدی موفقیت خود را مدیون هماهنگی و توازن میان این دو مهم می باشد.

اطلاعات شرکت

نام شرکت/کسب و کار :
فروشگاه احمد اتیلن
نوع فعالیت :
عمده فروش، خرده فروش
خدمات و محصولات :
لوله و اتصالات
نوع مالکیت :
جواز کسب (مغازه)

جدیدترین اطلاعات "فروشگاه احمد اتیلن" را دریافت کنید: